מאמרים

משכנתא ובניה ירוקה או הדרך להפוך בית פרטי לנכס ירוק ומניב

רבים מאתנו שמעו את המושג בנייה ירוקה, כמה מאתנו יודעים גם במה דברים אמורים וליישום דרכים רבות, אך מאמר זה יעסוק בדרך להפוך בית פרטי שבעליו גרים בו או לא לנכס מניב כאן ועכשיו וכל זה בעזרת המשכנתא שלכם
בנייה ירוקה עוסקת באפשרות לבנות את ביתכם תוך שימוש בכמה שפחות מזהמים שימוש בחומרי בנייה עם מינימום קרינה רדיואקטיבית, בעיקר חכם אנרגטית, חוסך בחשמל, ממחזר מים, מבודד כהלכה וכך צורך פחות אנרגיה ועוד..
אך ברצוני לשתף אתכם בהצעה מדהימה ששנתה את חיי שנתקלתי בה בעת חיפושי למחזור המשכנתא שזה לא מכבר למדתי שיכול לחסוך לי אלפי שקלים בשנה, ועשרות עד מאות אלפי שקלים לאורך כך חיי המשכנתא. גם את ההגיון בזה כבר הבנתי, הלא הבנק הוא שמכר לי את המשכנתא ושאר ההלוואות שקבלתי, הגיוני שירצה שארוויח פחות תוך כדי שהוא מרוויח יותר!!

והגיוני שמי שמכיר את המערכת הכלכלית על בוריה ואני זה שמשלם לו יחפוץ ביקרי וימצא לי מסלול תשלומים טוב ונח יותר...

אך האם ניתן לקחת הלוואות נוספות למשל כדי לסגור מינוס, לצרכים משפחתיים עסקיים ועוד. אז כן, אפשר! תלוי מי מתכנן את המשכנתא מחדש

וכאן נתקלתי באפשרות נפלאה שפתחה בפני אפיקי השקעה חדשים, סגירת מינוס והלוואות, מסלולי חיסכון, וכל זאת תוך כדי זה שאשלם פחות תשלומי חובה כל חודש, וגולת הכותרת לבעלי בתים פרטיים כמו שלי ניתן לשלב בתוך ההלוואה הלוואה נוספת לרכישת מערכת סולארית לאספקת חשמל מיידי!

כך שתוך שנה הנכס הופך לנכס מניב (חברת חשמל קונה את החשמל!!!) תשלומי החשמל החודשיים מתבטלים כבר מהחודש הקרוב ועד לסוף חיי הבית, בעלויות אחזקה מינימאליות ביחס לתשואה המתקבלת!!

אם משכללים את החיסכון בתשלומי החשמל והחשמל שיכניס הכנסה חודשית אפשר לומר שתוך שנה כמעט ולא אשלם משכנתא!!ושיצאתי מחדש לעצמאות כלכלית ותוך שנה כבר אוכל לרכוש לי נכנס נדל"ן מניב נוסף!!

זה כאן זה מתחת לידיכם בעלי בתים פרטיים זה אפשרי לביצוע כאן ועכשיו! להפסיק לשלם על חשמל באופן מיידי תוך שנה להפוך לבעליו של נכס מניב ,וכל זאת בתשלום שעדיין מעט נמוך יותר מכלל התשלומים ששילמתם עד כה בגין המשכנתא, ההלוואות קצרות המועד, הלוואות מעבודה, הלוואות לכל מטרה, תוכניות חיסכון לא כלכליות ועוד.. יש דרך להתנהל נכון יש דרך לצאת מעולה של המשכנתא יש דרך ללכת בה הלאה, אם רק נבין שאנו זקוקים לשינוי נמצא שיש פתרון ששוכב מול אפינו כבר זמן רב.

כי "יש חיים גם אחרי המשכנתא"

 
תגיות: משכנתא חדשהמחזור משכנתאמיחזורבניה ירוקהמערכת סולארית


צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »